Szukaj
Linki
Wspierają nas


Świętokrzyska Sieć Świetlic Podwórkowych projekt realizowany przy współpracy
BIP

Międzypokoleniowe kolędowanie pod Skałkami


Serdecznie dziękujemy wszystkim środowiskom Hufca ZHP Starachowice, które wzięły udział we wspólnym kolędowaniu na scenie. Dziękujemy też serdecznie Pani wojewodzie Agacie Wojtyszek, że przyjęła nasze zaproszenie i choć na chwilę była razem z nami, Panu Prezydentowi Markowi Materkowi, że razem z Druhną Iloną Traczyk i druhną Elą Pryciak / prezesem stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Starachowicki/ brawurowo poprowadzili wspólne kolędowanie z mieszkańcami /kto został do końca wie o czym mówimy/.
Na zakończenie starachowiccy harcerze przekazali na ręce Pani Bożeny Wrony przewodniczącej Rady Powiatu, oraz Pani Beaty Stompor członka Zarządu Powiatu i Prezydenta Miasta Marka Materka Betlejemskie Światło Pokoju. Harcerze przekazali też światło wszystkim mieszkańcom, którzy przybyli na plac pod skałkami, a komendantka hufca złożyła życzenia wszystkim mieszkańcom: spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, oraz tego by w swoim życiu potrafili dostrzec każdego człowieka, któremu potrzebna jest nasza pomoc /nawet jeśli nie chce lub nie umie o nią poprosić/ Uroczystość zakończyło „Bratnie Słowo” i harcerska iskra przyjaźni.

Więcej zdjęć można obejrzeć w galeriach:
Pana Prezydenta Marka Materka
ZHP Hufca Starachowice

Komentarze zamknięte.


Switch to our mobile site