Międzypokoleniowe kolędowanie pod Skałkami

Serdecznie dziękujemy wszystkim środowiskom Hufca ZHP Starachowice, które wzięły udział we wspólnym kolędowaniu na scenie. Dziękujemy też serdecznie Pani wojewodzie Agacie Wojtyszek, że przyjęła nasze zaproszenie i choć na chwilę była razem z nami, Panu Prezydentowi Markowi Materkowi, że razem z Druhną Iloną Traczyk i druhną Elą Pryciak / prezesem stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Starachowicki/ brawurowo poprowadzili wspólne kolędowanie z mieszkańcami /kto został do końca wie o czym mówimy/.
Na zakończenie starachowiccy harcerze przekazali na ręce Pani Bożeny Wrony przewodniczącej Rady Powiatu, oraz Pani Beaty Stompor członka Zarządu Powiatu i Prezydenta Miasta Marka Materka Betlejemskie Światło Pokoju. Harcerze przekazali też światło wszystkim mieszkańcom, którzy przybyli na plac pod skałkami, a komendantka hufca złożyła życzenia wszystkim mieszkańcom: spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, oraz tego by w swoim życiu potrafili dostrzec każdego człowieka, któremu potrzebna jest nasza pomoc /nawet jeśli nie chce lub nie umie o nią poprosić/ Uroczystość zakończyło „Bratnie Słowo” i harcerska iskra przyjaźni.

Więcej zdjęć można obejrzeć w galeriach:
Pana Prezydenta Marka Materka
ZHP Hufca Starachowice