Regulamin XXVI Harcerskiego Rajdu „SZLAKAMI JĘDRUSIÓW”

10-13 Listopada 2011 r.

…Dziś o przeszłości las gawędzi z ogniska leci dym.
Siedzimy w kręgu jak zaklęci nucąc „Jędrusiów” hymn …

Druhny i Druhowie!

Już po raz 26-ty Krąg Instruktorski „Komenduły” i 15 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. ”Jędrusiów” zaprasza na szlaki naszego rajdu…
Przez te kilkanaście lat staraliśmy się przybliżyć Wam historię i dzieje współczesne partyzantów od „Jędrusia”. Razem z nami tą historię przypominają Wam żyjący bohaterowie tamtych lat. Przemierzają szlaki naszej pięknej świętokrzyskiej ziemi razem z nami, ucząc nas patriotyzmu i miłości do Ojczyzny.
Co roku usiądziemy przy naszym harcerskim ognisku, posmakujemy wspaniałej harcerskiej grochówki i będziemy wspominać i opowiadać o tym co wydarzyło się w naszych harcerskich środowiskach w ciągu ostatniego roku pracy .
I jak co roku zaśpiewamy
…Z Jędrusiami są harcerze znów przy sobie blisko, zaraz wszyscy usiądziemy zacznie się ognisko…

Do pobrania: Regulamin Rajdu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *