V ZAWODY RATOWNICZE

Harcerska Grupa Ratownicza Starachowice
Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Starachowicki

zapraszają na

V JUBILEUSZOWE
WOJEWÓDZKIE MŁODZIEŻOWE ZAWODY RATOWNICZE
O PUCHAR STAROSTY STARACHOWICKIEGO
Starachowice 2011

Zawody zostaną zorganizowane w ramach programu „BEZPIECZNI NA DROGACH – RAZEM DLA 112” finansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Starachowicach w dniu 23.09.2011r. (piątek) na terenie Harcerskiego Ośrodka Obozowego Hufca ZHP Starachowice „LUBIANKA” (od strony lasu) ul. Szydłowskiego 1 w Starachowicach.

Zawody odbędą się w godzinach od 9 00 do około 14 30

4-5 osobowe zespoły rywalizować będą w 3 kategoriach:

Kategoria I – Szkoły podstawowe

Kategoria II – Szkoły gimnazjalne

Kategoria III – Kategoria otwarta (szkoły średnie, kluby, grupy ratownicze, organizacje pozarządowe)

Zgłoszenia 4-5 osobowych zespołów reprezentujących szkoły, kluby, drużyny harcerskie oraz inne organizacje prosimy kierować do dnia 20 września 2011r. drogą elektroniczną na adres tomek@starachowice.zhp.pl lub w formie papierowej na adres: Starostwo Powiatowe w Starachowicach ul. Dr Władysława Borkowskiego 4, 27-200 Starachowice,tel.: 041 276 09 15 pok. 109

Zapraszamy do pobrania regulaminu, formularza zgłoszeniowego i listu przewodniego Starosty Starachowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.