Gra miejska ,,Niepokonani 1939-1945″

Druhny i druhowie!
Wielkimi krokami nadchodzi już druga edycja gry miejskiej „Niepokonani 1939-1945”!

Po raz kolejny uczestnicy wcielą się w rolę żołnierzy, którzy walczyli za naszą ojczyznę. To idealna okazja, aby odkryć historię naszego miasta oraz okolic. Tegoroczna edycja umożliwia aktywne świętowanie odzyskania Niepodległości przez nasz kraj – w tym roku gra odbędzie się 11 listopada! Gra przeznaczona jest nie tylko dla harcerzy, ale również dla uczniów szkół powiatu starachowickiego. Zachęcajcie znajomych i zbierajcie patrole! Więcej informacji już wkrótce 🙂

Gra będzie odbywać się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Kontakt z innymi patrolami oraz kadrą będzie ograniczony do niezbędnego minimum. Będziemy kładli duży nacisk na komunikację droga elektroniczną i zadania bezobsługowe. Aby być na bieżąco ze wszelkimi informacjami zachęcamy do śledzenia naszego fp: https://www.facebook.com/Gra-Miejska-Niepokonani-1939-1945-343604249903357

Czuwaj!
Komendant II Edycji ,,Niepokonani 1939-1945″
Wojciech Szeląg HO