Kurs Drużynowych Wędrowniczych „Przekraczając granice”


Szanowne Druhny i Szanowni Druhowie,

Już po raz trzeci organizujemy Kurs Drużynowych Wędrowniczych „Przekraczając Granice”. W tym roku razem z uczestnikami wybierzemy się do Grecji na obóz wędrowny.

Zależy nam, aby dotrzeć z tą informacją do jak największego grona wędrowników, którzy są potencjalnymi uczestnikami kursu (drużynowi i patrolowi wędrowniczy, namiestnicy, komendanci szczepów itp.). Dlatego zwracam się właśnie do Was z prośbą o wysłanie informacji mailowej (umieszczenie na grupie) do potencjalnie zainteresowanych osób i tych wszystkich, których właśnie taki kurs zmotywuje do dalszej pracy.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy, znajdziecie tutaj: http://przekraczajacgranice.zhp.net.pl/

Zdecydowanie polecamy ten kurs i nasi absolwenci również!

W imieniu Komendy Kursu Drużynowych Wędrowniczych „Przekraczając granice”
phm. Małgorzata Pniewska
Hufiec Mińsk Mazowiecki , Chorągiew Mazowiecka