Znamy wyniki VI edycji konkursu na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

8 maja 2018 r. w Belwederze odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w Konkursie im. hm. Olgierda Fietkiewicza na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej.

Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych prac naukowych, dotyczących szeroko rozumianej tematyki harcerskiej a także upowszechnianie dorobku naukowego ruchu harcerskiego w Polsce. Komisja, pod przewodnictwem prof. zw. dr. hab. hm. Adama Massalskiego wyłoniła laureatów w kategoriach: praca licencjacka, magisterska oraz publikacja a także wyróżniła autorów prac w kategoriach: praca licencjacka oraz magisterska.
Wśród wyróżnionych znalazł się druh Andrzej Kasperkiewicz, instruktor 38 Starachowickiej Drużyny Harcerskiej im. E. Plater, za pracę „Wpływ harcerstwa i innych organizacji na poziom wiedzy młodzieży z zakresu pierwszej pomocy”

Serdecznie gratulujemy/

Źródło: zhp.pl