Szukaj
Linki
Wspierają nas


Świętokrzyska Sieć Świetlic Podwórkowych projekt realizowany przy współpracy
BIP

Bal Mikołajkowy

Kolejny Bal Mikołajkowy dla zuchów i amatorów dobrej zabawy za nami. W piątek 8 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 12 im. Mikołaja Kopernika w Starachowicach, spotkało się ponad 60 dzieci z Gromad Zuchowych: „Leśne Skrzaty”, „Małe Wilczki” oraz gospodarze imprezy „Słoneczni Zdobywcy’ pod wodzą druhny Elizy Gawlik. Tradycyjnie nie zabrakło we wspólnej zabawie naszych harcerskich przyjaciół: 115 Drużyny Harcerskiej „Pomarańczarnia” z Wielkiej Wsi, 12 DH z naszej SP 12, 13 DH ze SP nr 10 oraz reprezentantów 40 SDH i 100 DH . W tym roku gościliśmy również niecodziennych gości pochodzących ze Lwowa, z wielką radością zaprosiliśmy do wspólnej zabawy trójkę naszych nowych przyjaciół z Ukrainy. To była super integracyjna zabawa dla wszystkich uczestników balu.

I jak co roku, nie mogło zabraknąć Mikołaja, który hojnie rozdawał prezenty i chętnie pozował do pamiątkowych fotografii.
pwd. Eliza Gawlik

Komentarze zamknięte.


Switch to our mobile site