Lista środowisk

Gromady Zuchowe
99 GZ Małe Wilczki, phm. Izabela Haczyk-Ćwik, izabela.cwik@zhp.net.pl
9 GZ Leśne Skrzaty, Maciej Rokita, maciej.rokita@zhp.net.pl
Świętokrzyskie Skrzaty, Chybice, phm. Alicja Orłowska


Drużyny Harcerskie, Starszoharcerskie i Wędrownicze
2 Drużyna Harcerska im. gen. Mariana Langiewicza, phm. Paweł Lesiak, pawel.lesiak@zhp.net.pl
7 Drużyna Wędrownicza „Summit”, hm. Jacek Ołowiak, jacek.olowiak@zhp.net.pl
11 Drużyna Harcerska „Czarne Wilki”, Kinga Dymała, kinga.dymala@zhp.net.pl
13 Drużyna Harcerska im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki”, phm. Renata Krawiec
15 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. „Jedrusiów”, Maciej Jankowski, maciej.jankowski@zhp.net.pl
21 Drużyny Harcerskiej „Globtroterzy”, hm. Dorota Chyczewska, dorota.chyczewska@zhp.net.pl
23 Drużyna Wędrownicza Kasjopeja, Kowalska Maria
38 Starachowicka Drużyna Harcerska im. Emilii Plater, hm. Tomasz Łebek, tomasz.lebek@zhp.net.pl
40 Drużyna Starszoharcerska im. Ryszarda Kaczorowskiego, pwd. Aleksandra Chyczewska, aleksandra.chyczewska@zhp.net.pl
42 Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku „Sokoły”, pwd. Monika Szemeczko
82 Drużyna Harcerska „Kubuś” im. kpt. Eugeniusza Dymitrowa-Flisa „Robura”, phm. Tomasz Sobański
100 Drużyna Harcerska „Wataha” Napisz do nas, Józef Napiórkowski, jozef.napiorkowski@zhp.net.pl
101 Drużyna Starszoharcerska „Lupus”, phm. Tomasz Paluch, tomasz.paluch@zhp.net.pl
102 Drużyna Wędrownicza „Simenia”, pwd. Maria Daniszewska, maria.daniszewska@zhp.net.pl
104 Artystyczna Drużyna Harcerska, Małgorzata Spadło
111 Artystyczna Drużyna Harcerska im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego;, phm. Ilona Traczyk, ilona.traczyk@zhp.net.pl


Inne
Harcerska Służba Porządku Publicznego Starachowice, pwd. Tomasz Paluch;
Harcerski Krąg Seniorów „Łysica Żubry”, hm. Irena Rozwadowska;
Krąg Instruktorów i Starszyzny Harcerskiej „Komenduły” im. „Junaka” i „Kokoszki”, hm. Mateusz Ślaski;
Harcerska Grupa Ratownicza Starachowice, phm. Katarzyna Hartung-Łebek;
Żeglarski Krąg Starszyzny „Bajdewind”; Napisz do nas, hm. Jan Minda;

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.