Kurs przewodnikowski „Odyseja”

Czuwaj,
Serdecznie zapraszamy na kurs przewodnikowski, zorganizowany przez nasz Hufiec. Odbędzie się on w dniach 18-22.02.2015 w budynku naszego Hufca (zaczynamy 18.02 o godzinie 18.00).
Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie – jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc (15) – o dostaniu się na kurs będzie decydowała kolejność zgłoszeń i wpłat.
Wypełnioną ankietę odsyłajcie do 9.02.2015 na adres jacek.olowiak@gmail.com.

Koszt:
100 PLN dla harcerzy z Hufca ZHP Starachowice
130 PLN dla pozostałych
(w cenie: kurs, całodniowe wyżywienie – prócz kolacji pierwszego i ostatniego dnia, materiały kursowe, dostęp do wrzątku, dyplom ukończenia lub uczestnictwa w kursie, zewnętrzny dyplom ukończenia kursu)

Pytania? Wątpliwości? Piszcie na jacek.olowiak@gmail.com

Do pobrania:
Ankieta Odyseja

2 odpowiedzi na “Kurs przewodnikowski „Odyseja””

• HARCMSTRZ pisze:

Druhowie czy pan Ołowiak jest na pewno osobą która powinna zajmować się szkoleniem innych ? Może nie pamiętacie jego dorobku w komisji rewizyjnej hufca ? Trzeba przypominać że nie dość ze po pierwszej kadencji w której nic nie zrobił dostał drugą szanse w drugiej kadencji, to nadal nic ne robił a na dodatek bezczelnie nie przyszedł nawet na zjazd hufca, i nawet nie raczył napisać jednego zdana w sprawozdaniu, ba nie odbierał telefonów znając numer, a jak ktoś dzwonił z innego, to odpowiadał że nie może rozmawiać. Czy taka osoba która tak postępuje powinna szkolić innych i to jako szef kursu ? A gdzie przykład osobisty?, gdzie słowa zobowiązania o samowolnym opuszczeniu funkcji ? Można, a nawet powinno mu się dać szanse aby mógł się wykazać, ale stawiać go jako wzór młodzieży to chyba trochę za wcześnie, o kilka lat sumiennej pracy za wcześnie! Bo czego on może ich nauczyć? co on potrafi ? Teorii, o teorii może sobie każdy na necie poczytać!
    Administratora proszę o nie usuwanie wpisu. Zawsze możemy go zrobić na facebooku, lub w jakieś starachowckiej gazecie, ale pewnie nie o to w naszym harcerstwie chodzi !
    Z harcerskimi pozdrowieniami !

• hm. Małgorzata Ślaska pisze:

Witam Druhu harcmistrzu?
    Nie wiem jak pisać bo instruktorzy nie wylewają swoich frustracji na stronach , portalach, gazetach itp. zwłaszcza pod pseudonimami tylko rozmawiają lub podpisują się pod tym co piszą. Zapraszam więc druha w poniedziałek o godz. 17.00 do hufca na comiesieczna naradę drużynowych,potem będzie komenda hufca chętnie podyskutujemy / bo taka jest forma w ZHP /. Druh Jacek tez będzie więc będzie okazja powiedzieć mu osobiście co druh o nim sądzi.O naszych przyszłych instruktorów się nie boję,o standard kursu też.
    Z harcerskim pozdrowieniem