Relacja ze zlotu XI Szczepu im. Bohaterów Westerplatte

W dniach 5-6 lipca, na terenie HOO Lubianka, odbył się zlot XI Szczepu im. Bohaterów Westerplatte. Podczas zlotu uczestnicy mieli okazję spróbować swoich sił na punktach, które wymagały pracy zespołowej oraz umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Spotkaniu towarzyszył grill, kajaki, plażowanie oraz oczywiście ognisko ze śpiewankami, na którym Komendantka Hufca wygłosiła gawędę. Całej imprezie przewodziła gra logiczna w konwencji łowców wampirów, w której polowaliśmy na Draculę – grę wygrała 15GHD. W nocy z soboty na niedzielę, przy świetle świec, 5 druhen złożyło przyrzeczenie na ręce Komendanta Szczepu. W niedzielę, w samo południe, podczas apelu XI Szczep podsumował rok harcerskiej pracy.

Były podziękowania oraz nagrody. Zlot zakończył się mszą za instruktorów prowadzoną przez ks. hm. Jarosława Kuśmierczyka.

Zdjęcia ze zlotu można obejrzeć w Galerii Druha Jacka Ołowiaka

phm. Jacek Ołowiak

Drużynowy 7 DW „Summit” im. Jerzego Kukuczki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.