XXVII HARCERSKI RAJD „ SZLAKAMI JĘDRUSIÓW”

16-18 Listopada 2012 r.

…Więc wzięli broń do swych rąk choć życia jeszcze nie znali „Junak” i „Kokoszka” taki pseudonim dostali …

Druhny i Druhowie!

Już po raz 27-my Krąg Instruktorski „Komenduły” i 15 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. ”Jędrusiów” zaprasza na szlaki naszego rajdu…

Przez te prawie 30 lat staraliśmy się przybliżyć Wam historię i dzieje współczesne partyzantów od „Jędrusia”. Razem z nami tą historię przypominają Wam żyjący bohaterowie tamtych lat. Przemierzają szlaki naszej pięknej świętokrzyskiej ziemi razem z nami, ucząc nas patriotyzmu i miłości do Ojczyzny.

Co roku siadamy przy naszym harcerskim ognisku, próbujemy wspaniałą harcerską grochówkę, wspominamy i opowiadamy o tym co wydarzyło się w naszych harcerskich środowiskach w ciągu ostatniego roku pracy. I jak co roku zaśpiewamy

…”Z Jędrusiami są harcerze znów przy sobie blisko, zaraz wszyscy usiądziemy zacznie się ognisko…

Przypominamy: termin zgłoszeń upływa 11 listopada 2012 r.

Start:
16.11.2012, godz. 9.00-12.00 – Mostki k. Suchedniowa
Trasa :
16.11.2012 r. Mostki – Wielka Wieś
17.11.2012 r. Wielka Wieś –Tychów (Apel pod Mogiłą) – Starachowice

Do pobrania: Regulamin Rajdu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.