Kalendarz Hufcowy

Dyżury porządkowe na terenie Hufca ZHP Starachowice:
Październik 2019
Budynek Hufca: 38 SDH
Skwer: 82 DH
Teren wokół Hufca: 82 DH

Listopad 2019
Budynek Hufca: 115 DH
Skwer: 40 DSH
Teren wokół Hufca: 13 DH

Jedna myśl na temat “Kalendarz Hufcowy”

  1. …Wszędzie nas pędzi wszędzie gna harcerska dola radosna…Ta refleksja jest potrzebna na progu NOWEGO ROKU 2012. Jego godziny szybko będą przepływać przez nasze ręce i serca. Jakże wiele mamy do zrobienia. Jakże ambitne plany snują się po głowach harcerzy-ludzi młodych, „SENIORÓW ZHP” silnych, zdrowych. Jak precyzyjnie oszczędzają s i ł y instruktorzy SENIORZY i MŁODZI. Dwanaście nowych miesięcy to wielka szansa dla każdego członka Z.H.P. i każdego z nas. Warto pamiętać,że niezabraknie nam czasu wyłącznie wówczas, gdy wykorzystamy go w duchu harcerskim i miłości, ona jedna potrafi granice c z a s u p r z e s u n ą ć w w i e c z o ś ć… Dla KOMENDANTKI ,Komendy HUFCA zuchów, harcerzy i instruktorów, SENIORÓW Z.H P. STARACOWICE super H A R C Y , S U P E R imprez w nowym 2012 .r. C Z U W A J! hm G.E. z rodziną! Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *