Jeden komentarz do “Kalendarz Hufcowy”

  1. …Wszędzie nas pędzi wszędzie gna harcerska dola radosna…Ta refleksja jest potrzebna na progu NOWEGO ROKU 2012. Jego godziny szybko będą przepływać przez nasze ręce i serca. Jakże wiele mamy do zrobienia. Jakże ambitne plany snują się po głowach harcerzy-ludzi młodych, „SENIORÓW ZHP” silnych, zdrowych. Jak precyzyjnie oszczędzają s i ł y instruktorzy SENIORZY i MŁODZI. Dwanaście nowych miesięcy to wielka szansa dla każdego członka Z.H.P. i każdego z nas. Warto pamiętać,że niezabraknie nam czasu wyłącznie wówczas, gdy wykorzystamy go w duchu harcerskim i miłości, ona jedna potrafi granice c z a s u p r z e s u n ą ć w w i e c z o ś ć… Dla KOMENDANTKI ,Komendy HUFCA zuchów, harcerzy i instruktorów, SENIORÓW Z.H P. STARACOWICE super H A R C Y , S U P E R imprez w nowym 2012 .r. C Z U W A J! hm G.E. z rodziną! Pozdrawiam!

Możliwość komentowania została wyłączona.